piątek, 27 lutego 2015

126-127. Bernhard Tritscher, Harald Wurm

Dzisiaj na blogu przedstawię autografy od dwóch austriackich biegaczy narciarskich. Bernhard i Harald wspólnie pobiegli sprint drużynowy w aktualnie trwających Mistrzostwach świata, nie awansowali jednak do finału klasyfikując się ostatecznie na 12. miejscu.

126. Bernhard Tritscher

Aktualny sezon jest dla Bernharda najlepszym w karierze. Dwukrotnie w sprincie zajął miejsce w czołowej dziesiątce. Swoje umiejętności sprinterskie pokazał także podczas IO w Soczi rok temu, gdzie zajął świetne 7. miejsce. W tym roku udowodnił że na dystansach radzi sobie równie dobrze, bo w biegu na 15 km w Falun zajął 6. miejsce.

127. Harald Wurm

Harald jest znacznie bardziej doświadczonym biegaczem, bo w PŚ startuje już od 2004 roku. Swoich dobrych wyników z imprez juniorskich i młodzieżowych - był młodzieżowym mistrzem świata w sprincie - nie przeniósł na karierę seniorską. Harald punktował w pojedynczych startach, w tym sezonie jak na razie nie punktował.